Parapety – Rzeszów

Budowa, remont domu, wykończenie? W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, wliczając w to parapety. Rzeszów to miasto, w którym mieści się nasz salon. Zapraszamy do kontaktu osobistego (przy ulicy Baczyńskiego) lub pośredniego – telefonicznego bądź e-mailowego.

STM – szeroki wybór okien, bram, parapetów Rzeszów i okolice

P.P.H.U. STM to firma z tradycją. Działamy w branży od 1999 roku, dzięki czemu możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i pozytywnymi opiniami klientów. Zrealizowane przez nas projekty dotyczą zarówno domów jednorodzinnych, jak i bloków mieszkalnych oraz obiektów przemysłowych. Jeśli są Państwo zainteresowani obejrzeniem przykładowych realizacji, zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami umieszczonymi na naszej stronie.

Rosnące zaufanie klientów nie powstrzymuje nas jednak przed ciągłym zdobywaniem wyższych kwalifikacji i rozglądaniem się za jak najlepszą ofertą towaru. Priorytetową sprawą jest dla nas indywidualne podejście do klienta, zwieńczone jego zadowoleniem i satysfakcją. Dlatego oferta na parapety (Rzeszów) jest szeroka gdzie na pewno znajdzie idealny produkt dla domu.

Przy pomocy naszych materiałów i usług mogą Państwo spełnić swoje marzenia odnośnie pięknej i funkcjonalnej oprawy okien. Firma STM zapewnia kompleksową obsługę, w ramach której znajduje się doradztwo w zakresie wyboru towaru, dowóz materiałów oraz ich montaż. Dołożymy wszelkich starań, by produkty jak najlepiej pełniły swoją rolę, pozostając w adekwatnej do jakości cenie.

Parapety Rzeszów – zewnętrze i wewnętrzne

W naszym asortymencie znajdują się zarówno parapety wewnętrzne, jak i parapety zewnętrzne w Rzeszowie. Do wnętrz polecamy Państwu parapety z marmuru i aglomarmuru. Surowce te świetnie nadają się do zastosowania wewnątrz budynku. Są trwałe i eleganckie, a bogata gama kolorystyczna pozwoli Państwu spełnić swoje oczekiwania względem aranżacji pomieszczenia.

Do wykończenia okien na zewnątrz polecamy natomiast parapety granitowe. W tym przypadku są znacznie lepszym wyborem niż marmur ze względu na większą twardość, mniejszą chłonność wilgoci oraz niezwykłą odporność mechaniczną. Prezentują się pięknie i łatwo utrzymać je w czystości.

Jeśli natomiast interesują Państwa inne surowce niż marmur i granit, oferujemy wybór parapetów wewnętrznych z PCV, MDF i typu Postforming, natomiast na zewnątrz – parapety aluminiowe, stalowe malowane i powlekane (drewnopodobne).

Parapety Rzeszów – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości parapetów w Rzeszowie, mogą Państwo liczyć na salon STM. Poza podstawowymi materiałami, dysponujemy niezbędnymi akcesoriami montażowymi oraz izolacyjnymi. Zapraszamy też do zapoznania się z pozostałymi usługami budowlanymi i wykończeniowymi, które mogą odmienić Państwa obiekt mieszkalny lub przemysłowy.