adams - Okna PCV i Aluminium

Okna PCV w Rzeszowie

Od 2004 r. naszym głównym partnerem z którym współpracujemy w zakresie sprzedaży i montażu okien PCV i Alu jest Firma AdamS z Mrągowa.  AdamS jest w ścisłej czołówce producentów okien PCV , stawia na jakość nieustannie inwestując  w tehnologię (okna pasywnne, maszyny numeryczne).

Firma AdamS posiada nowoczesny park maszyn w skład którego wchodzi 9 linii produkcjyjnych: zgrzewarki 4-głowicowe, zgrzewarka 6-głowicowa,  centra tnące, centra obróbcze ,urządzenia do okuwania i szklenia. Ponadto firma dysponuje wysokiej klasy maszyną okleinującą.Firmę AdamS charakteryzują dwie podstawowe zasady: wiarygodność oraz najwyższa jakość. AdamS stara się je zachować i pielęgnować poprzez:

  • ciągłe inwestycje w rozbudowę potencjału produkcyjnego,
  • nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszego personelu,
  • wybór materiałów najwyższej jakości,
  • współpracę wyłącznie z wiarygodnymi dostawcami materiałów najlepszej jakości.

Stolarkę okienną z PCV produkujemy w oparciu o ofertę profili firmy ALUPLAST, VEKA, na okuciach SIEGENIA. Konstrukcje aluminiowe wykonujemy na bazie systemów ALIPLAST, PONZIO i SAPA.

 

Okna PCV VEKA SL 82

Skierowane do klientów najbardziej wymagających i poszukujących trwałych okien w Rzeszowie. Profil Veka SL 82 produkowany jest w klasie A (grubość ścianek zewnętrznych min. 2,8 mm), w siedmiokomorowej zabudowie ościeżnicy i sześciokomorowej zabudowie skrzydła. Odpowiednio dobrane i zastosowane kształtowniki zbrojenia ze stali pozwalają na budowę wysokogabarytowych okien odpowiadających obecnym trendom architektonicznym. Standardowo wyposażyliśmy okna w tym systemie w dwukomorowy pakiet szybowy (trzy szyby) o współczynniku Ug = 0,5 Wm2/K. Dodatkowym atutem w budowie tego okna jest układ trzech uszczelek, który doskonale izoluje użytkownika od hałasu, wilgoci i zimna. Nowoczesne wzornictwo będzie świetnie prezentowało się w kolorach antracytowych i bazaltowych. Natomiast, gdy zastosujemy okleiny drewnopodobne doskonale też zespoli się z architekturą bardziej tradycyjnych domów.

Okna PCV Rzeszów

Okna PCV w Rzeszowie, które znajdą Państwo w naszej ofercie, to okna najwyższej jakości, w których zastosowane zostały najnowocześniejsze technologie. Zapewniają one doskonałą termoizolację – nie przepuszczają wilgoci ani zimna z zewnątrz, a ponadto skutecznie zatrzymują nagromadzone ciepło wewnątrz domu, mieszkania lub innego budynku.

Okna Rzeszów – nasze usługi

Montujemy nasze okna w Rzeszowie. Warto wiedzieć, że chronią one od hałasów z zewnątrz, maksymalnie je wyciszając – jest to szczególnie istotne w przypadku budynków usytuowanych bezpośrednio przy jezdni bądź w głośnej okolicy. Okna PCV, które znajdą Państwo w naszej ofercie, z łatwością wpasują się w nowoczesny wystrój mieszkań i domów. Wybierając okna do swojego domu, należy pamiętać o tym, aby były dopasowane również do drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, koloru ścian, innych okien oraz koloru podłogi i listew przypodłogowych – dzięki temu osiągną Państwo w mieszkaniu spójny wystrój, a okna PCV będą się dobrze prezentować na tle otoczenia. Co więcej, powinny one także współgrać z elementami zewnętrznymi, czyli – poza drzwiami wejściowymi – także z kolorem elewacji, bramą garażową oraz innymi oknami – dzięki temu dom będzie wyglądał z zewnątrz elegancko i nowocześnie. Najczęściej wybierane okna PCV w to te w jasnych barwach. Oferujemy sprzedaż oraz montaż okien PCV w Rzeszowie i okolicach. Nasze profesjonalne usługi są świadczone przez fachowy zespół, który w każdej chwili jest gotów Państwu doradzić w wyborze odpowiednich okien. Zamontowane przez nas do tej pory okna PCV w Rzeszowie cieszą się doskonałymi opiniami klientów, którzy nam zaufali. Okna Rzeszów – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

STM Okna Veka SL82 - Okna PCV i Aluminium

Okna PCV Ideal 8000

Okna te są stworzone na bazie systemu Ideal 8000 w którym położono duży nacisk na redukcję parametrów cieplnych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w tym systemie głębokości zabudowy profili do 85mm, sześciokomorowej budowie kształtowników oraz systemowi trzech uszczelek. Okna wyposażone są w standardzie w pakiet trzyszybowy o szerokośc 48mm. Zastosowany potrójny zestaw uszczelek poza polepszeniem termiki okien wpływa również na poprawę ich izolacyjności akustycznej. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się natomiast żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych. Okna Ideal 8000 w kolorze białym wyposażone są w szarą uszczelkę, a w oknach okleinowanych w uszczelkę czarną.

STM okna Ideal 8000 1024x473 - Okna PCV i Aluminium