Drzwi zewnętrzne, wejściowe w Rzeszowie agmar1 - Drzwi zewnętrzne

Drzwi drewniane:

Drzwi zewnętrzne, otwierające drogę do przestrzeni naszych domów czy biur, muszą łączyć w sobie wiele cech. Drzwi są swego rodzaju bramą, której zadaniem jest nie tylko odgradzać nas od świata zewnętrznego i gwaru ulic – powinny również zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa i pewnej jakości. Drzwi zewnętrzne mogą również świadczyć o prestiżu Twojego domu. Specjalnie wzmocniona struktura i wysoka jakość drewna sosnowego lub dębowego o grubości 68 – 100 mm to niezawodność na długie lata. Staranny proces suszenia i użyte kleje z grupy D4, zapewniają odpowiednią jakość użytkowania. Ocieplenie wykonane zostało z płyty stolarskiej, wypełnionej panelem termoizolacyjnym o współczynniku przenikalności cieplnej 1,2 – 0,67 W (m2K).

STM Agmar drzwi plytowe graf. 275x300 - Drzwi zewnętrzne
kolory drzwi 300x172 - Drzwi zewnętrzne
STM Agmar konstrukcja drzwi plytowe. 257x300 - Drzwi zewnętrzne

Wyposażenie drzwi

Paleta kolorów

Konstrukcja drzwi

STM Agmar hofta 146x300 - Drzwi zewnętrzne
STM Agmar hydra 211x300 - Drzwi zewnętrzne
STM Agmar ignes 146x300 - Drzwi zewnętrzne
STM Agmar nore 147x300 - Drzwi zewnętrzne
STM KMT drzwi stalowe pgmw0ucjmjf28k9ywpz0saii3awsmtj2xeyv41uar0 - Drzwi zewnętrzne

Drzwi stalowe:

Firma KMT tworzy polską markę z wieloletnią tradycją, która wyznacza trendy w projektowaniu oraz produkcji stolarki otworowej. Dzięki zaangażowaniu i realizacji założonych celów firma KMT od kilku lat z powodzeniem utrzymuje pozycję Lidera Rynku Stolarki w segmencie drzwi stalowych.

Drzwi stalowe w ofercie KMT

Firma KMT produkuje najcieplejsze drzwi stalowe w Polsce: Ud=0,57 dla drzwi KMT PLUS 75 passive. W najnowszej ofercie pojawiły się drzwi w linii PERFEKT, które zostały wykonane według autorskiej, nowatorskiej technologii tłoczenia skrzydeł, niedostępnej u innych producentów; metoda ta polega na mocowaniu szyby bezpośrednio na płaszcz skrzydła w przetłoczeniu, dzięki czemu płaszczyzna szyby jest równa z płaszczyzną skrzydła.

W ofercie znajduje się kilka rodzajów drzwi: wejściowe wewnętrzne, zewnętrzne, jednoskrzydłowe, z dostawkami czynnymi lub stałymi, z naświetlami bocznymi lub górnymi.

Skrzydła grubości 90 mm, 75 mm, 54 mm lub 48 mm, wypełnione pianką poliuretanową, polistyrenem spienionym lub wełną mineralną.

Dostępnych jest kilkanaście kolorów laminatów oraz kilkadziesiąt wzorów tłoczeń.

Bezpieczeństwo zapewnia system mocnych, wielopunktowych zamków klasy 4 lub klasy 5.

Wszystkie drzwi wyposażamy w bolce antywyważeniowe uniemożliwiające wypchnięcie skrzydła.

Drzwi zewnętrzne Rzeszów – nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór drzwi zewnętrznych – w Rzeszowie oferujemy także ich profesjonalny montaż. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów oraz wykonania, dlatego doceniamy czołowych polskich producentów. Drzwi wejściowe powinny mieć inną strukturę niż na przykład drzwi wewnętrzne – zewnętrzne mają zwykle wielowarstwową konstrukcję, są cięższe, masywniejsze i wykonane z trwalszych materiałów. Odpowiedni materiał, z którego tworzy się drzwi wejściowe powinny być odporny na działanie czynników zewnętrznych, takich jakich jak woda, uszkodzenia chemiczne bądź mechaniczne czy też warunki atmosferyczne.

Drzwi zewnętrzne Rzeszów

Mogą Państwo zlecić naszej firmie wykonanie drzwi wejściowych w Rzeszowie. Bardzo istotnym aspektem drzwi zewnętrznych jest właściwa termoizolacja, która powstrzyma nagromadzone wewnątrz ciepło przed wydostawaniem się na zewnątrz – to wpłynie także na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Dobre drzwi wejściowe to również takie, które bez problemu będą tłumić hałasy z osiedla – to szczególnie istotne, jeśli dom znajduje się w głośnej dzielnicy lub przy jezdni. Odpowiednie drzwi wejściowe powinny stylistyką i kolorem pasować do reszty zewnętrznych elementów, takich jak brama garażowa, okna, inne drzwi oraz kolor ścian elewacji budynku. Wybór najlepszych drzwi zewnętrznych w Rzeszowie to nie taka prosta sprawa, dlatego chętnie doradzimy Państwu, na co należy zwrócić uwagę. Oferujemy kompleksowe usługi sprzedaży i montażu drzwi wejściowych w Rzeszowie oraz okolicach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

STM KMT PLUS 75 passive - Drzwi zewnętrzne
STM KMT 2skrz - Drzwi zewnętrzne
STM KMT PLUS 75 - Drzwi zewnętrzne
STM KMT grafit 141x300 - Drzwi zewnętrzne
STM KMT Perfect 1 150x300 - Drzwi zewnętrzne
STM KMT 75 2skrz 1 226x300 - Drzwi zewnętrzne
STM KMT cz sz 1 152x300 - Drzwi zewnętrzne