Drzwi wewnętrzne w Rzeszowie

Drzwi wewnętrzne pełnią funkcję wydzielającą pomieszczenia, jednocześnie tworząc charakter domu. Drzwi pełne, przeszklone, lustrzane, nowoczesne, klasyczne, malowane, fornirowane, itp. będą nadawały indywidualny styl pomieszczeniom. Mogą też pełnić dodatkowe funkcje jak np.: wyciszenie, doświetlenie pomieszczeń, optyczne powiększenie przestrzeni poprzez zastosowanie luster. Nasza firma oferuje drzwi wewnętrzne w Rzeszowie od kilku wiodących producentów krajowych w różnych wymiarach, formach wykończenia, zastosowaniach i kolorach. Oferujemy kompleksową obsługę klienta w zakresie doradztwa, pomiaru, wyceny i montażu zakupionej stolarki.

 

Drzwi wewnątrzlokalowe drewniane

agmar1 - Drzwi wewnętrzne

Drzwi drewniane wewnętrzne powinny zapewnić uczucie wygody i komfortu oraz stworzyć własny kąt domownikom. Firma Agmar oferuje drzwi z dwóch rodzajów drewna, z sosnowego i dębowego. Aby zadbać o państwa komfort oferujemy dobre drzwi wewnętrzne w nowoczesnym stylu. Drzwi drewniane wewnętrzne to doskonały wybór dla każdego kto pragnie mieć swoje miejsce w domu w doskonałym stylu.

 

STM Agmar drzwi wew. bezprzylgowe 196x300 - Drzwi wewnętrzne
STM AGMAR munnar - Drzwi wewnętrzne
STM AGMAR 2skrz 1 160x300 - Drzwi wewnętrzne
STM AGMAR prima 2 145x300 - Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnątrzlokalowe płycinowe i płytowe

Drzwi płycinowe

Tego typu drzwi mają tradycyjną, drewnianą konstrukcję, której podstawowym elementem jest gruba rama wykonana z litego drewna. Ten rodzaj drewna, dziś zwykle zastępuje się drewnem klejonym, czyli skleja się cieńsze listwy drewniane ze sobą i tak powstaje popularna klejonka. Rozwiązanie to jest o bardzo korzystne, z punktu widzenia użytkownika, ponieważ zapobiega to wypaczaniu się drzwi. W ramie umieszczone są pionowe i poziome słupki, które zwane są szprosami. Szprosy dzielą powierzchnię przyszłego skrzydła drzwiowego na mniejsze pola, które nazywane są płycinami, a płyciny wypełnia się różnymi elementami. Mogą to być kasetony, szkło lub inne elementy. Na zewnętrznych powierzchniach, jako wykończenie, pojawia się ozdobna, drewniana okleina. Pomiędzy płycinami często umieszcza się elementy termoizolacyjne, takie jak styropian czy pianka poliuretanowa.

Drzwi płytowe

Konstrukcja drzwi płytowych oparta jest o ramę, która wykonana jest z klejonego warstwowo drewna. Całą konstrukcję współtworzą sztywne płyty drewnopochodne, kompozytowe lub metalowe, które są zewnętrznymi okładzinami drzwi. W drzwiach o konstrukcji płytowej występuje wypełnienie kartonowe, czyli tak zwany plaster miodu lub wypełnienie z płyty wiórowej pełnej bądź posiadającej otwory. W drzwiach płytowych montuje się też przeszklenia wykonane z szyby matowej lub zwykłej. Przeszklenia umieszcza się w dodatkowej ramie, która pełni też rolę wzmacniającą.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę drzwi, wiodących krajowych producentów:

STM POL SKONE 150x150 - Drzwi wewnętrzne
STM POL SKONE simple 141x300 - Drzwi wewnętrzne
STM pol Skone sempre 1 128x300 - Drzwi wewnętrzne
STM POL SKONE images 127x300 - Drzwi wewnętrzne
STM POL SKONE verse 125x300 - Drzwi wewnętrzne
Porta 1 - Drzwi wewnętrzne
STM PORTA małe szybki 145x300 - Drzwi wewnętrzne
STM PORTA łamane 138x300 - Drzwi wewnętrzne
STM PORTA beton 1 151x300 - Drzwi wewnętrzne
STM PORTA wieś 142x300 - Drzwi wewnętrzne
dre logo 150x100 1 - Drzwi wewnętrzne
STM DRE triesta 125x300 - Drzwi wewnętrzne
STM DRE galla 142x300 - Drzwi wewnętrzne
STM DRE szare 125x300 - Drzwi wewnętrzne
STM DRE vetro 125x300 - Drzwi wewnętrzne
invado 1 - Drzwi wewnętrzne
STM INVADO norma decor 134x300 - Drzwi wewnętrzne
STM INVADO przesuwne 150x300 - Drzwi wewnętrzne
STM INVADO szkło 136x300 - Drzwi wewnętrzne
STM INVADO lido 134x300 - Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrze Rzeszów – nasza oferta

Nasza firma oferuje wykonanie drzwi wewnętrznych w Rzeszowie, są to produkty bardzo wysokiej jakości – ufamy tylko czołowym polskim producentom, dlatego mamy pewność, że materiały, z których drzwi zostały wykonane, będą trwałe i odporne na uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne. Drzwi wewnętrzne (Rzeszów) nie tylko oddzielają od siebie poszczególne pomieszczenia, pełniąc tym samym funkcję konstrukcyjną, ale także mogą charakteryzować się specjalnymi właściwościami – nowoczesne modele skuteczne wyciszają hałasy i zatrzymują ciepło w pomieszczeniach dzięki wbudowanej termoizolacji. Ponadto wybór drzwi to także sprawa gustu i estetyki panującej w pomieszczeniu.

Drzwi wewnętrzne Rzeszów  – wybór

Podczas wyboru drzwi wewnętrznych w Rzeszowie należy zawsze zastanowić się, jakiego koloru są okalające je ściany, w jakim kolorze są okna, inne drzwi, a także podłoga i listwy przypodłogowe – drzwi powinny niejako wtopić się w tło, dzięki temu osiągną Państwo spójny wystrój mieszkania lub domu. Warto również dopasować drzwi wewnętrzne do ogólnego stylu, w jakim urządzona została przestrzeń. Do tradycyjnych aranżacji w stylu klasycznym pasować będą drewniane drzwi, podczas gdy w jasnych, lekkich aranżacjach lepiej sprawdzą się białe lub jasnoszare drzwi w stylu skandynawskim. Nowoczesne wnętrza wymagają minimalistycznych rozwiązań, można zatem wybrać produkt w kolorze ciemnobrązowym. Za pomocą szyb oraz luster w drzwiach mogą Państwo optycznie powiększyć pomieszczenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży oraz montażu drzwi wewnętrznych Rzeszów.