(17) 854 80 55 Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00 Sobota 10:00 - 12:00

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. Mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, a także izolować domowe zacisze od warunków atmosferycznych. Oferta firmy Agmar to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój.

 agmar1 - Drzwi


Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna jest – w pewnym sensie – niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwi wykonane z niego są wyjątkowe. W ofercie firmy Agmar znajdziecie państwo drzwi wejściowe do domu w różnych kolorach oraz w dwóch rodzajach drewna: Sosna i Dąb. Wyrabiane w trzech standardach 78 mm, 88 mm oraz niektóre produkty dostępne są w wersji 100 mm. Dostępne w wymiarach do 220 cm wysokości oraz do 112 cm szerokości, a za drzwi o niestandardowych wymiarach do 212 cm wysokości i do 102 cm szerokości nie ma dopłat. Drzwi posiadają: próg drewniany z listwami aluminiowymi lub próg aluminiowy, wręgi antywyważeniowe oraz cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach. Ponadto do wyboru dwa pakiety szybowe reflex lub lakomat z możliwością zamiany na płycinę drewnianą. Lakierowanie systemem pięciopowłokowym z użyciem metody hydrodynamicznej gwarantującej nie zmywalność i ochronę w każdych warunkach atmosferycznych.
Drzwi firmy Agmar znajdują zastosowanie w domach, hotelach, instytucjach, obiektach firmowych oraz w każdym innym miejscu, które potrzebuje efektywnego i w dobrej jakości wykończenia.

Firma Agmar, podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne, stosując odpowiednie materiały, a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej. Do malowania naszych drzwi stosujemy wyłącznie farby ekologiczne.

Podstawą wytworzenia solidnego produktu jest wnikliwa kontrola jakości na każdym etapie działania. Drewno, już od pierwszego etapu, obrabiane jest w naszym tartaku, suszarni, a następnie zakładzie produkcyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową ofertą drzwi na stronach poniżej:

Drzwi zewnętrzne Drzwi wewnętrzne

logo - Drzwi

KR CENTER–   Dobre otwarcie na świat – te słowa to motto naszej firmy. Już od kilku lat w ich myśl produkujemy drzwi dopasowane do życia naszych Klientów. Długie analizy potrzeb i rynku pozwoliły nam ustalić ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Co nas wyróżnia?

 • Estetyka i jakość drzwi wewnętrznych
 • Drzwi do mieszkań z długą żywotnością
 • Drzwi stalowe czołowych producentów
 • Perfekcyjne drzwi drewniane
 • Doświadczenie i znajomość rynku
 • Zawsze na czas!

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową ofertą drzwi na stronach poniżej:

Drzwi zewnętrzne

 kmt - Drzwi

Misją KMT jest produkowanie, sprzedaż i dystrybucja drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz świadczenie kompleksowego doradztwa i serwisu, które pozwalają na zapewnienie pełnej satysfakcji Klienta. Jakość świadczonych usług gwarantowana jest poprzez zaangażowanie każdego pracownika w ciągłe doskonalenie się organizacji, zawsze kierując się przy tym maksymą: „Jak najbliżej Klienta”, gdyż produkujemy dzięki jego inspiracjom. Spójrz na drzwi naszymi oczami i daj się uwieść modnym stylizacjom. Wybierz drzwi dla siebie…

 • Uniwersalne, wewnętrzne, zewnętrzne, antywłamaniowe…
 • Wybierz najwyższej jakości ościeżnice ze stali o grubości 1,5mm wykończone farbą proszkową lub laminatem drewnopodobnym.
 • Klamki… Wkładki… Progi…
  Oryginalne akcesoria to gwarancja bezpieczeństwa Twojego domu.
 • Bogaty wybór tłoczeń i przeszkleń w najnowszym katalogu. Teraz również w wersji elektronicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową ofertą drzwi na stronach poniżej:

Drzwi zewnętrzne

 dre logo - Drzwi

Drzwi dobrych wnętrz…

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową ofertą drzwi na stronach poniżej:

Drzwi wewnętrzne

 Porta - Drzwi

Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Do produkcji drzwi używa komponenty dostarczane nam przed światowych liderów. Firma Porta Wsłuchuje się w głos klientów i robi wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby. Od chwili założenia Porta realizuje szereg zamierzeń, z których pierwszym było uczestniczenie w przeobrażeniu wyglądu polskich mieszkań i kształtowanie nowych nawyków estetycznych zgodnych z światowymi tendencjami.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową ofertą drzwi na stronach poniżej:

Drzwi wewnętrzne

POL SKONE 300x164 - Drzwi

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 29 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane);
drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe a także okiennice oraz futryny.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową ofertą drzwi na stronach poniżej:

Drzwi wewnętrzne

 invado - Drzwi

INVADO Sp z. o.o. to jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej oraz listew przypodłogowych i wykończeniowych z MDF i klejonki sosnowej w Polsce oraz wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologię, ludzi i doskonalenie jakości.

Unikalne cechy produktu
Na tle konkurencji firmę wyróżnia opatentowana Technologia INVADO (patent nr 204829), czyli innowacyjna metoda okleinowania drzwi, polegającą na łączeniu okleiny poza krawędzią przylgi. Technologia INVADO ma znaczący wpływ na estetykę wykończenia, bezpieczeństwo użytkowania oraz wieloletnią trwałość produktów sygnowanych logo INVADO. Dodatkowo okleinowanie poza przylgą sprawia, że drzwi INVADO jako jedyne na rynku posiadają zaokrąglone krawędzie, bezpieczne dla rąk dorosłych i dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową ofertą drzwi na stronach poniżej:

Drzwi wewnętrzne

Zamknij