Drzwi – Rzeszów

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. Mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, a także izolować domowe zacisze od warunków atmosferycznych. Oferta firmy Agmar to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój.
W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne drzwi w Rzeszowie. Zajmiemy się także ich montażem. Stawiamy na najwyższą jakość i materiały, które będą trwałe przez długie lata, dlatego mogą Państwo mieć pewność, że w ofercie znajdują się jedynie produkty najlepszych polskich producentów, których przedstawiamy na tej stronie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór drzwi w Rzeszowie nie jest prosty, trzeba bowiem wziąć pod uwagę wiele aspektów – odpowiedni model i kolor, specyficzne właściwości, funkcje, jakie mają pełnić w naszym domu i wiele innych. Na Państwa życzenie chętnie doradzimy, jakie wybrać drzwi w Rzeszowie. Wiemy, że powinny być dopasowane do stylu, w jakim urządzone są pomieszczenia. Dobrze jednak, jeśli czynią przestrzeń bardziej funkcjonalną, dlatego warto rozważyć takie opcje jak drzwi przesuwne, a także otwierane “do wewnątrz” i “na zewnątrz” – odpowiednio dopasowane nie powinny być elementem, który przeszkadza w jakikolwiek sposób. Drzwi zewnętrzne natomiast powinny być solidne, odporne na hałasy oraz warunki atmosferyczne i czynniki zewnętrzne, na przykład różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Drzwi wejściowe na pewno nie mogą się odkształcać, ani reagować jakkolwiek na wodę. Dobrze, jeśli są wielowarstwowej konstrukcji i z zamontowanym systemem antywłamaniowym. Najważniejszą funkcją wszystkich drzwi (Rzeszów) – poza oddzielaniem od siebie pomieszczeń – jest termoizolacja – nowoczesne rozwiązania w zakresie konstrukcji drzwi pozwalają na zakup drzwi, które praktycznie całkiem zatrzymują nagromadzone ciepło wewnątrz. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu drzwi w Rzeszowie pozwala nam fachowo doradzić Państwu w kwestii zakupu odpowiednich produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi (Rzeszów). 

 agmar1 - Drzwi


Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna jest – w pewnym sensie – niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwi (Rzeszów) wykonane z niego są wyjątkowe. W ofercie firmy Agmar znajdziecie państwo drzwi wejściowe do domu w różnych kolorach oraz w dwóch rodzajach drewna: Sosna i Dąb. Wyrabiane w trzech standardach 78 mm, 88 mm oraz niektóre produkty dostępne są w wersji 100 mm. Dostępne w wymiarach do 220 cm wysokości oraz do 112 cm szerokości, a za drzwi o niestandardowych wymiarach do 212 cm wysokości i do 102 cm szerokości nie ma dopłat. Drzwi posiadają: próg drewniany z listwami aluminiowymi lub próg aluminiowy, wręgi antywyważeniowe oraz cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach. Ponadto do wyboru dwa pakiety szybowe reflex lub lakomat z możliwością zamiany na płycinę drewnianą. Lakierowanie systemem pięciopowłokowym z użyciem metody hydrodynamicznej gwarantującej nie zmywalność i ochronę w każdych warunkach atmosferycznych.
Drzwi firmy Agmar znajdują zastosowanie w domach, hotelach, instytucjach, obiektach firmowych oraz w każdym innym miejscu, które potrzebuje efektywnego i w dobrej jakości wykończenia.

Firma Agmar, podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne, stosując odpowiednie materiały, a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej. Do malowania naszych drzwi stosujemy wyłącznie farby ekologiczne.

Podstawą wytworzenia solidnego produktu jest wnikliwa kontrola jakości na każdym etapie działania. Drewno, już od pierwszego etapu, obrabiane jest w naszym tartaku, suszarni, a następnie zakładzie produkcyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową ofertą drzwi na stronach poniżej:

Drzwi zewnętrzne Drzwi wewnętrzne

logo - Drzwi

KR CENTER–   Dobre otwarcie na świat – te słowa to motto naszej firmy. Już od kilku lat w ich myśl produkujemy drzwi dopasowane do życia naszych Klientów. Długie analizy potrzeb i rynku pozwoliły nam ustalić ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Co nas wyróżnia?

 • Estetyka i jakość drzwi wewnętrznych
 • Drzwi do mieszkań z długą żywotnością
 • Drzwi stalowe czołowych producentów
 • Perfekcyjne drzwi drewniane
 • Doświadczenie i znajomość rynku
 • Zawsze na czas!

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowa oferta drzwi na stronach poniżej:

Drzwi zewnętrzne

 kmt - Drzwi

Spójrz na drzwi naszymi oczami i daj się uwieść modnym stylizacjom. Wybierz drzwi dla siebie…

 • Uniwersalne, wewnętrzne, zewnętrzne, antywłamaniowe…
 • Wybierz najwyższej jakości ościeżnice ze stali o grubości 1,5mm wykończone farbą proszkową lub laminatem drewnopodobnym.
 • Klamki… Wkładki… Progi…
  Oryginalne akcesoria to gwarancja bezpieczeństwa Twojego domu.
 • Bogaty wybór tłoczeń i przeszkleń w najnowszym katalogu. Teraz również w wersji elektronicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowa oferta drzwi na stronach poniżej:

Drzwi zewnętrzne

 dre logo - Drzwi

Drzwi (Rzeszów) dobrych wnętrz…

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowa oferta drzwi na stronach poniżej:

Drzwi wewnętrzne

 Porta - Drzwi

Historia

Od chwili założenia Porta realizuje szereg zamierzeń, z których pierwszym było uczestniczenie w przeobrażeniu wyglądu polskich mieszkań i kształtowanie nowych nawyków estetycznych zgodnych z światowymi tendencjami.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowa oferta drzwi na stronach poniżej:

Drzwi wewnętrzne

 erkado - Drzwi

ERKADO jest producentem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.To również nazwa handlowa, którą od 2010 roku objęliśmy naszą działalność detaliczną, hurtową i eksportową. Wraz z jubileuszem 35. lecia istnienia Zakładu Stolarskiego Zbigniew Kozłowski jak również jego nieustanną rozbudową [otwarcie nowej hali produkcyjnej 4.500 m²] i ciągłym rozwojem [nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE] nowa marka ERKADO wpisuje się jako lider w produkcji drzwi o wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Zakład powstał w 1976 roku w Chwałowicach, w województwie podkarpackim. Jego założycielem jest Zbigniew Kozłowski – mistrz stolarstwa, który swoje pierwsze nauki rzemieślnicze pobierał od swojego ojca, również stolarza. Dzięki temu nasza marka opiera się nie tylko na ponad 30-letnim doświadczeniu, ale również na ugruntowanej tradycji rodzinnej. Na początku swojej działalności firma zajmowała się szeroko rozumianą „stolarką”, a więc produkcją drzwi, okien itp. dla prywatnych odbiorców. Nauczyło nas to elastycznego podejścia do potrzeb naszych Klientów, dzięki któremu mogliśmy sprostać nawet najbardziej nietypowym zamówieniom. Z biegiem czasu tendencje rynkowe wykreowały wysoki popyt na drzwi drewniane i okna. W trosce o najwyższą jakość produktu i zadowolenie naszych Klientów, Zakład wdrażał innowacyjne rozwiązania technologiczne, a dzięki sprawnemu zarządzaniu oraz inwestycjom wzmocnił swoją pozycję na rynku. Zakład stopniowo zawężał profil swojej działalności głównie do produkcji drzwi zewnętrznych drewnianych i drzwi wewnętrznych płytowych. Dalsze działania ukierunkowano na zakup nowoczesnego parku maszynowego, dzięki któremu zastosowano płytową technologię drzwi, co w dużym stopniu wpłynęło na poprawę jakości produktu.

Dzięki kolejnym inwestycjom w 2005 roku powstała druga fabryka z siedzibą w Gościeradowie, posiadająca dwie linie produkcyjne wytwarzające ościeżnice i drzwi wewnętrzne. Jej nowoczesne wyposażenie oraz wykwalifikowany personel pozwalają na realizację zamówień powyżej 20.000 sztuk ościeżnic oraz skrzydeł drzwiowych miesięcznie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiego wachlarza naszych produktów.

W chwili obecnej dysponujemy bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz drzwi wewnętrznych płytowych. Wprowadziliśmy nową kolekcję drzwi ramiakowych STILE. Współpracujemy z odbiorcami hurtowymi na terenie całego kraju oraz prowadzimy sprzedaż eksportową.

Nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE to kolejny krok w stronę udoskonalenia technologii i polityki jakości. Jakości, która jest dla nas priorytetem prowadzącym do powiększenia najcenniejszego kapitału naszej firmy – grona zadowolonych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowa oferta drzwi na stronach poniżej:

Drzwi wewnętrzne

 invado - Drzwi

INVADO Sp z. o.o. to jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej oraz listew przypodłogowych i wykończeniowych z MDF i klejonki sosnowej w Polsce oraz wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologię, ludzi i doskonalenie jakości.

Unikalne cechy produktu
Na tle konkurencji firmę wyróżnia opatentowana Technologia INVADO (patent nr 204829), czyli innowacyjna metoda okleinowania drzwi, polegającą na łączeniu okleiny poza krawędzią przylgi. Technologia INVADO ma znaczący wpływ na estetykę wykończenia, bezpieczeństwo użytkowania oraz wieloletnią trwałość produktów sygnowanych logo INVADO. Dodatkowo okleinowanie poza przylgą sprawia, że drzwi INVADO jako jedyne na rynku posiadają zaokrąglone krawędzie, bezpieczne dla rąk dorosłych i dzieci.

Jakość ponad wszystko
Polityka jakości odgrywa wiodącą rolę w działaniach oraz strategii rozwoju INVADO, co potwierdza Certyfikat ISO 9001:2009. Wysoki poziom wyrobów oraz usług obok ceny i terminowości dostaw to podstawowy cel firmy, gwarantujący postrzeganie jej jako zaufanego partnera.

Firma pragnie nieustannie rozwijać kapitał tkwiący w jej pracownikach oraz działać w oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Konsekwentny i długofalowy rozwój, wpisany w strategię działania przedsiębiorstwa, opiera się na zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu, wyrażonych w działaniach na rzecz środowiska i społeczności, wśród których firma INVADO Sp. z o.o. działa i z którymi współpracuje przy realizowaniu swej misji.

Posiadając świadomość znaczenia idei odpowiedzialnego biznesu, INVADO zaprezentowało działania firmy, podejmowane w zakresie ochrony środowiska naturalnego, praw konsumentów, praw osób zatrudnionych w firmie oraz to, jaką rolę odgrywa w społeczności lokalnej.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowa oferta drzwi na stronach poniżej:

Drzwi Rzeszów – Zapraszamy!

 logo centurion2 - Drzwi

O Nas