Bramy garażowe w Rzeszowie

STM WISNIOWSKI bramy 300x150 - Bramy Garażowe

WIŚNIOWSKI® to ponad 20 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie. Wytrwale realizujemy nasze aspiracje i cele, którymi jest stały rozwój i osiągnięcie pozycji światowego lidera branży ogrodzeń i bram garażowych z Rzeszowa. Jesteśmy skoncentrowani na stałym rozwoju we wszystkich obszarach naszej działalności, w pełni zachowując odpowiedzialność społeczną.

BRAMY GARAŻOWE RZESZÓW

 • Brama garażowa segmentowa przeznaczona do użytku w zabudowie jednorodzinnej. Brama przewidziana do zastosowania w pomieszczeniach ogrzewanych jak również nieogrzewanych. Wykonana z paneli stalowych o grubości 40 [mm] wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. Posiada prowadnice stalowe pionowe, poziome podsufitowe. Dostępna w czterech rodzajach przetłoczeń płaszcza: niskim, wysokim, kasetonowym, bez przetłoczeń. Brama uszczelniona na całym obwodzie. Montowana wewnątrz pomieszczenia za otworem. Brama dostępna w wersji ręcznej lub automatycznej.

  w1m - Bramy Garażowe
 • Brama garażowa uchylna przeznaczona do użytku w zabudowie jednorodzinnej i pomieszczeniach gospodarczych. Brama przewidziana do zastosowania w pomieszczeniach ogrzewanych jak również nieogrzewanych. Wykonana jako brama nieocieplona lub docieplona. Zbudowana jest z ościeżnicy, skrzydła i prowadnic poziomych podsufitowych. Poszycie bramy wykonane z blachy stalowej ocynkowanej trapez T-10 w układzie pionowym, poziomym lub skośnym. Brama uszczelniona na całym obwodzie. Montowana w otworze lub za otworem. Brama dostępna w wersji ręcznej lub  automatycznej. Deklaracja Zgodności CE.
  w3m - Bramy Garażowe
 • Brama garażowa roletowa przeznaczona do użytku w zabudowie jednorodzinnej i pomieszczeniach gospodarczych. Wykonana z profili aluminiowych AW 77 lub AW 100 wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. Posiada prowadnice aluminiowe pionowe oraz osłonę wału nawojowego lub skrzynkę . Kurtyna bramy rolowana na wał umieszczony przy nadprożu od strony wewnętrznej budynku. Standardowo wyposażona w napęd rurowy jednofazowy, przełącznik sterowania oraz korbę do awaryjnego otwierania. Brama uszczelniona na całym obwodzie. Montowana wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczenia. Brama dostępna tylko w wersji automatycznej.

  w2m - Bramy Garażowe
 • Brama garażowa rozwierna jedno lub dwuskrzydłowa przeznaczona do użytku w zabudowie jednorodzinnej i pomieszczeniach gospodarczych. Brama przewidziana do zastosowania w pomieszczeniach ogrzewanych jak również nieogrzewanych. Wykonana jako brama nieocieplona lub docieplona. Zbudowana jest z ościeżnicy, skrzydła lub skrzydeł (biernego i czynnego). Poszycie bramy wykonane z blachy stalowej ocynkowanej trapez T-10 w układzie pionowym lub poziomym. Brama uszczelniona na całym obwodzie. Montowana przed otworem. Brama dostępna tylko w wersji ręcznej. Deklaracja Zgodności CE.
  w4m - Bramy Garażowe
 • Drzwi jednoskrzydłowe stalowe przeznaczone są do użytku w budynkach prywatnych i pomieszczeniach gospodarczych.

Bramy garażowe (Rzeszów), które znajdują się w naszej ofercie, to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania i wykorzystanie jedynie najtrwalszych materiałów. Oferujemy bramy garażowe w Rzeszowie oraz ich profesjonalny montaż, który zapewnia nasz fachowy zespół. Bramy garażowe są uszczelniane i mają właściwości termoizolacyjne, co pozwala na osiągnięcie pełni komfortu w swoim domu – dzięki wysokiej jakości bramie garażowej mogą Państwo zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie, bowiem odpowiednio szczelna brama zatrzymuje ciepło wewnątrz, a także tłumi wszelkie hałasy pochodzące z osiedla. Wybierając odpowiednią bramę garażową w Rzeszowie, powinni Państwo zwrócić uwagę na sprawność i funkcjonalność mechanizmu – w tej kwestii bramy Wiśniowski nie mają sobie równych – służą nawet przez dziesięciolecia.

Bramy garażowe Rzeszów

Napęd do bram garażowych może mieć bardzo nowoczesny design – warto wybrać taki, który najbardziej Państwu odpowiada. Podczas wyboru bramy garażowej należy także zwrócić uwagę na jej model i kolorystykę – brama garażowa powinna pasować do koloru ścian elewacji domu, do innych drzwi i okien zewnętrznych, a także do ogólnego stylu, w jakim zaprojektowany został dom. Wybór odpowiedniej bramy garażowej nie należy do najprostszych, dlatego z chęcią doradzimy, wykonamy pomiary i pomożemy wybrać tę odpowiednią. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą oraz usługą montażu bram garażowych w Rzeszowie – stawiamy na najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.

 

hormann - Bramy Garażowe

Produkty Hörmann są konstruowane i produkowane w wysoko wyspecjalizowanych zakładach. Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy stale pracują nad rozwojem nowych produktów, udoskonalaniem starych i dopracowywaniem szczegółowych rozwiązań. W ten sposób powstają na rynku patenty i jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. Próby wytrzymałościowe przeprowadzane w realnych warunkach są gwarancją zaawansowanych technologicznie produktów seryjnych w najwyższej jakości Hörmann. Z myślą o ochronie środowiska Hörmann korzysta z ekologicznych technologii, na przykład w procesie nakładania farb na powierzchnię, czy wypełniania bram utwardzaną pianką poliuretanową w 100% bez freonu.